Број на хотели во Грција

Chalkidiki (199)   |   Thessaloniki (53)   |   Aetoloakarnania (1)   |   Asprovalta (1)   |   Athens, Attica, Loutraki, isl. Evia, Peloponnese-Corinth (121)   |   Imathia (1)   |   Kalambaka (7)   |   Kastoria (10)   |   isl. Zakynthos (47)   |   isl. Kefalonia (1)   |   isl. Corfu (75)   |   isl. Lefkada (30)   |   isl. Mykonos (10)   |   isl. Thassos   |   Alexandroupolis   |   Kavala (71)   |   Alonissos (4)   |   isl. Patmos (3)   |   isl. Rhodes (49)   |   isl. Samos (1)   |   isl. Santorini (12)   |   isl. Syros (1)   |   isl. Skiathos (3)   |   isl. Skopelos (1)   |   Volos (5)   |   Volos-Pelion (13)   |   Delphi (6)   |   isl. Tinos (1)   |   Olympic Riviera (Pieria) (71)   |   Parga (6)   |   Pella-Aridaia (3)   |   Peloponnese (30)   |   Preveza (15)   |   Komotini (1)   |   Larisa (1)   |   Sivota (4)   |   Florina (1)   |   isl. Kos (4)   |   Crete (276)   |   Ioannina (6)

The Blog

Early Booking Discount понуда од хотел Agionissi 4****Amouliani


AGIONISSI RESORT 4* AMOULIANI                                www.papcorp.com
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА -ПОЛУПАНСИОН
415.05-14.0615.06-14.0715.07-28.0829.08-30.09
Double Room Sea View56789578
Single Room Sea View7213314584
Family Room Side Sea View679511178
Трето лице50505050
Четврто лице50505050
1 дете од 0-12.99 год.ГратисГратисГратисГратис
2 дете од 2-12.99 год.50505050
Минимум престој5555
Stayover tax 3 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место
Опис: ресторан,бар,бар на плажа,базен,тенис,детско игралиште,видео игри,фитнес, СПА центар,мини маркет , продавница за сувенири, бесплатни чадори и лежалки на плажа.   Појадокот е шведска маса а вечерата избор од 5 главни јадења .
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00МКД
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2021 25% ПОПУСТ ( УПЛАТА 100% ДО 15.02.2021 )
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2021 20% ПОПУСТ ( УПЛАТА 100% ДО 15.04.2021 )
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2021 15% ПОПУСТ ( УПЛАТА 100% ДО 15.05.2021 )
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.05.2021 10% ПОПУСТ ( УПЛАТА 100% ДО 15.06.2021 )