Број на хотели во Грција

Chalkidiki (199)   |   Thessaloniki (53)   |   Aetoloakarnania (1)   |   Asprovalta (1)   |   Athens, Attica, Loutraki, isl. Evia, Peloponnese-Corinth (121)   |   Imathia (1)   |   Kalambaka (7)   |   Kastoria (10)   |   isl. Zakynthos (47)   |   isl. Kefalonia (1)   |   isl. Corfu (75)   |   isl. Lefkada (30)   |   isl. Mykonos (10)   |   isl. Thassos   |   Alexandroupolis   |   Kavala (71)   |   Alonissos (4)   |   isl. Patmos (3)   |   isl. Rhodes (49)   |   isl. Samos (1)   |   isl. Santorini (12)   |   isl. Syros (1)   |   isl. Skiathos (3)   |   isl. Skopelos (1)   |   Volos (5)   |   Volos-Pelion (13)   |   Delphi (6)   |   isl. Tinos (1)   |   Olympic Riviera (Pieria) (71)   |   Parga (6)   |   Pella-Aridaia (3)   |   Peloponnese (30)   |   Preveza (15)   |   Komotini (1)   |   Larisa (1)   |   Sivota (4)   |   Florina (1)   |   isl. Kos (4)   |   Crete (276)   |   Ioannina (6)

The Blog

Early Booking Discount понуда од хотел Blue Carpet Luxury Suites


BLUE CARPET LUXURY SUITES PEFKOHORI    www.bluecarpetsuites.gr
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
0/128.04-13.05 01.10-14.1014.05-03.06 13.09-30.0904.06-18.0619.06-14.07 23.08-12.0915.07-22.08
Suite Triple Standard7690110133156
Трето лицеГратисГратисГратисГратисГратис
1 дете од 2-11.99ГратисГратисГратисГратисГратис
Suite Double Sea View91108131160188
Suite Triple Private Pool95112137167196
Трето лицеГратисГратисГратисГратисГратис
1 дете од 2-11.99ГратисГратисГратисГратисГратис
Suite 2 level up to 4 pax97115140170201
Трето лицеГратисГратисГратисГратисГратис
Четврто лицеГратисГратисГратисГратисГратис
1 дете од 2-11.99ГратисГратисГратисГратисГратис
2 дете од 2-11.99ГратисГратисГратисГратисГратис
Double Suite Side Sea View with Private Pool106125153187219
1 дете од 0-1.99ГратисГратисГратисГратисГратис
Suite Two Level Sea View Up to 4 pax110130159194228
Трето лицеГратисГратисГратисГратисГратис
Четврто лицеГратисГратисГратисГратисГратис
1 дете од 2-11.99ГратисГратисГратисГратисГратис
2 дете од 2-11.99ГратисГратисГратисГратисГратис
Suite Double Sea View Private Pool115134163199235
1 дете од 0-1.99ГратисГратисГратисГратисГратис
Suite Two Level Side Sea View with Outdoor Jacuzzi up to 4 pax122143175214251
Трето лицеГратисГратисГратисГратисГратис
Четврто лицеГратисГратисГратисГратисГратис
1 дете од 2-11.99ГратисГратисГратисГратисГратис
2 дете од 2-11.99ГратисГратисГратисГратисГратис
Suite Blue Carpet Sea View With Private Pool127149183224264
Трето лицеГратисГратисГратисГратисГратис
1 дете од 2-11.99ГратисГратисГратисГратисГратис
Suite Deluxe Sea View With Indoor Jacuzzi Up to 4 pax128151184225251
Трето лицеГратисГратисГратисГратисГратис
1 дете од 2-11.99ГратисГратисГратисГратисГратис
2 дете од 2-11.99ГратисГратисГратисГратисГратис
Мин. престој33555
Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
Опис:на плажа, паркинг, отворен базен, WI-FI,бесплатни чадори и лежалки на плажа, ресторан, бар
Соби : фен, фрижидер, САТ ТВ, клима, кафемат, балкон
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2021 20% ПОПУСТ ( УПЛАТА 20% ДО 05.02.2021 И 80% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ )
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2021 15% ПОПУСТ ( УПЛАТА 30% ДО 05.04.2021 И 70% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ )
1.Cancellation policy:
15-8 days before the arrival 50%
7-1 days before the arrival 80%
Non-show 100%