Број на хотели во Грција

Chalkidiki (199)   |   Thessaloniki (53)   |   Aetoloakarnania (1)   |   Asprovalta (1)   |   Athens, Attica, Loutraki, isl. Evia, Peloponnese-Corinth (121)   |   Imathia (1)   |   Kalambaka (7)   |   Kastoria (10)   |   isl. Zakynthos (47)   |   isl. Kefalonia (1)   |   isl. Corfu (75)   |   isl. Lefkada (30)   |   isl. Mykonos (10)   |   isl. Thassos   |   Alexandroupolis   |   Kavala (71)   |   Alonissos (4)   |   isl. Patmos (3)   |   isl. Rhodes (49)   |   isl. Samos (1)   |   isl. Santorini (12)   |   isl. Syros (1)   |   isl. Skiathos (3)   |   isl. Skopelos (1)   |   Volos (5)   |   Volos-Pelion (13)   |   Delphi (6)   |   isl. Tinos (1)   |   Olympic Riviera (Pieria) (71)   |   Parga (6)   |   Pella-Aridaia (3)   |   Peloponnese (30)   |   Preveza (15)   |   Komotini (1)   |   Larisa (1)   |   Sivota (4)   |   Florina (1)   |   isl. Kos (4)   |   Crete (276)   |   Ioannina (6)

The Blog

Early Booking Discount понуда од хотел Elani Bay Resort 4****


ELANI BAY RESORT 4* ELANI (SIVIRI)                  www.elani-resort.gr
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
5/001.05-31.05 21.09-30.0901.06-30.06 11.09-20.0901.07-11.07 25.08-10.0912.07-24.08
Double Room Promo27324154
1 Bedroom Suite Promo41496373
Трето лице70%70%70%70%
Четврто лице70%70%70%70%
1 дете од 2-11.99 год.ГратисГратисГратисГратис
2 дете од 2-11.99 год.50%50%50%50%
Junior Suite Sea View44557383
1 дете од 2-11.99 год.ГратисГратисГратисГратис
2 Bedrooms Suite Standard53627992
Трето лице70%70%70%70%
Четврто лице70%70%70%70%
1 дете од 2-11.99 год.ГратисГратисГратисГратис
2 дете од 2-11.99 год.50%50%50%50%
1 Bedroom Standard47577485
Трето лице70%70%70%70%
Четврто лице70%70%70%70%
1 дете од 2-11.99 год.ГратисГратисГратисГратис
2 дете од 2-11.99 год.50%50%50%50%
Apartment Deluxe up to 4 pax57658596
Трето лице70%70%70%70%
Четврто лице70%70%70%70%
1 дете од 2-11.99 год.ГратисГратисГратисГратис
2 дете од 2-11.99 год.50%50%50%50%
Double Standard31374863
1 дете од 0-1.99 год.ГратисГратисГратисГратис
Double Standard for single use39497088
Мин. Престој2335
Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
Опис: детско игралиште,тенис,кошарка,пинг понг,пикадо,билијард,сауна,мини маркет,WI-FI,отворен базен,базен за деца,ресторан,бар,бар на базен ,бесплатни чадори и лежалки на плажа, паркинг и др.
Соби: фрижидер,клима,ТВ, телефон, WI-FI , сеф
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2021 15% ПОПУСТ ( УПЛАТА 30% ДО 05.04.2021 И 70% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ)
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2021 10% ПОПУСТ ( УПЛАТА 30% ДО 05.04.2021 И 70% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ)
Cancelation policy: 3- 1 days before arrival 100% Non show or early departure 100%