Број на хотели во Грција

Chalkidiki (199)   |   Thessaloniki (53)   |   Aetoloakarnania (1)   |   Asprovalta (1)   |   Athens, Attica, Loutraki, isl. Evia, Peloponnese-Corinth (121)   |   Imathia (1)   |   Kalambaka (7)   |   Kastoria (10)   |   isl. Zakynthos (47)   |   isl. Kefalonia (1)   |   isl. Corfu (75)   |   isl. Lefkada (30)   |   isl. Mykonos (10)   |   isl. Thassos   |   Alexandroupolis   |   Kavala (71)   |   Alonissos (4)   |   isl. Patmos (3)   |   isl. Rhodes (49)   |   isl. Samos (1)   |   isl. Santorini (12)   |   isl. Syros (1)   |   isl. Skiathos (3)   |   isl. Skopelos (1)   |   Volos (5)   |   Volos-Pelion (13)   |   Delphi (6)   |   isl. Tinos (1)   |   Olympic Riviera (Pieria) (71)   |   Parga (6)   |   Pella-Aridaia (3)   |   Peloponnese (30)   |   Preveza (15)   |   Komotini (1)   |   Larisa (1)   |   Sivota (4)   |   Florina (1)   |   isl. Kos (4)   |   Crete (276)   |   Ioannina (6)

The Blog

Early Booking Discount понуда од хотел Hinitsa Bay 4****


HINITSA BAY 4* PORTO HELI PELOPONNESE       www.akshotels.com
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН
10/503.05-27.05 12.09-09.1028.05-01.07 29.08-11.0902.07-22.07 22.08-28.0823.07-21.08
Double Room Mountain View51587084
Трето лице25293542
1 дете од 0-11.99 г.ГратисГратисГратисГратис
Double Room Sea View59677996
Трето лице29343948
1 дете од 0-11.99 г.ГратисГратисГратисГратис
Family Room Bunk Bed Mountain View51587084
1 дете од 2-11.99 г.ГратисГратисГратисГратис
2 дете од 2-11.99 г.25293542
Family Room Bunk Bed Sea View59677996
1 дете од 2-11.99 г.ГратисГратисГратисГратис
2 дете од 2-11.99 г.29343948
     
Минимум престој3355
Stayover tax 3 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место
Опис: паркинг,отворен базен,WI-FI,конференциска сала,продавница,фитнес,бесплатни чадори и лежалки на плажа,детско игралиште,базен за деца , мини клуб
Соби: клима,ТВ,FI-WI,фрижидер,телефон,фен,балкон
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2021 10% ПОПУСТ
УПЛАТА 50% ДО 05.04.2021 И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ
Cancellation policy: 8-14 days before arrival 30% of agreed stay 1-7 days before arrival 50% of agreed stay Early Departure or Non Show 100% of agreed stay