Број на хотели во Грција

Chalkidiki (199)   |   Thessaloniki (53)   |   Aetoloakarnania (1)   |   Asprovalta (1)   |   Athens, Attica, Loutraki, isl. Evia, Peloponnese-Corinth (121)   |   Imathia (1)   |   Kalambaka (7)   |   Kastoria (10)   |   isl. Zakynthos (47)   |   isl. Kefalonia (1)   |   isl. Corfu (75)   |   isl. Lefkada (30)   |   isl. Mykonos (10)   |   isl. Thassos   |   Alexandroupolis   |   Kavala (71)   |   Alonissos (4)   |   isl. Patmos (3)   |   isl. Rhodes (49)   |   isl. Samos (1)   |   isl. Santorini (12)   |   isl. Syros (1)   |   isl. Skiathos (3)   |   isl. Skopelos (1)   |   Volos (5)   |   Volos-Pelion (13)   |   Delphi (6)   |   isl. Tinos (1)   |   Olympic Riviera (Pieria) (71)   |   Parga (6)   |   Pella-Aridaia (3)   |   Peloponnese (30)   |   Preveza (15)   |   Komotini (1)   |   Larisa (1)   |   Sivota (4)   |   Florina (1)   |   isl. Kos (4)   |   Crete (276)   |   Ioannina (6)

The Blog

Early Booking Discount понуда од хотел Koviou Holiday Village 3***


KOVIOU HOLIDAY VILLAGE 3* NIKITI              www.koviouholidayvillage.com
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН
1025.05-19.0620.06-19.0720.07-22.0823.08-11.0912.09-27.09
Apartment /Studio annex nuilding2643544326
Трето лице1830383018
1 дете 0-11.99ГратисГратисГратисГратисГратис
2 дете 0-5.99ГратисГратисГратисГратисГратис
2 дете 6-11.991322272213
Double Room3151625131
Трето лице2236443622
1 дете 0-11.99ГратисГратисГратисГратисГратис
2 дете 0-5.99ГратисГратисГратисГратисГратис
2 дете 6-11.991626312616
Eco Apartment Annex building2441514124
Трето лице1729362917
1 дете 0-11.99ГратисГратисГратисГратисГратис
2 дете 0-5.99ГратисГратисГратисГратисГратис
2 дете 6-11.991221262112
Family Apartment4055685540
Трето лице2839473928
Четврто лице2839473928
1 дете 0-11.99ГратисГратисГратисГратисГратис
2 дете 0-11.99ГратисГратисГратисГратисГратис
Maisonette3753665337
Трето лице2637463726
Четврто лице2637463726
1 дете 0-11.99ГратисГратисГратисГратисГратис
2 дете 0-11.99ГратисГратисГратисГратисГратис
Мин. престој35553
Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 28.02.2021 20% ПОПУСТ
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.03.2021 15% ПОПУСТ
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.04.2021 10% ПОПУСТ
Cancellation policy : 15-28 days before arrival 50% of agreed stay 7-14 days before arrival 75% of agreed stay 1-6 days before arrival 100% of agreed stay Early Departure or Non Show 100% of agreed stay