AGIONISSI RESORT 4* AMOULIANI                                www.papcorp.com
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА -ПОЛУПАНСИОН
415.05-14.0615.06-14.0715.07-28.0829.08-30.09
Double Room Sea View56789578
Single Room Sea View7213314584
Family Room Side Sea View679511178
Трето лице50505050
Четврто лице50505050
1 дете од 0-12.99 год.ГратисГратисГратисГратис
2 дете од 2-12.99 год.50505050
Минимум престој5555
Stayover tax 3 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место
Опис: ресторан,бар,бар на плажа,базен,тенис,детско игралиште,видео игри,фитнес, СПА центар,мини маркет , продавница за сувенири, бесплатни чадори и лежалки на плажа.   Појадокот е шведска маса а вечерата избор од 5 главни јадења .
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00МКД
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2021 25% ПОПУСТ ( УПЛАТА 100% ДО 15.02.2021 )
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2021 20% ПОПУСТ ( УПЛАТА 100% ДО 15.04.2021 )
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2021 15% ПОПУСТ ( УПЛАТА 100% ДО 15.05.2021 )
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.05.2021 10% ПОПУСТ ( УПЛАТА 100% ДО 15.06.2021 )

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *