AKRATHOS 4* OURANOUPOLIS www.akrathos-hotel.gr
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – СЕ ВКЛУЧЕНО
5/001.05.21-31.05.2101.06.21-03.07.2104.07.21-22.08.2123.08.21-30.09.2101.10.21-16.10.21
SUITE FAMILY EXECUTIVE
3Ad+1ch(0-1)178255326255178
3Ad+1ch(2-11.99)178255326255178
2Ad+2ch(0-1)164236293236164
2Ad+2ch(0-1)(2-11.99)164236293236164
2Ad+2ch(2-11.99)164236293236164
SINGLE ROOM
1Ad6710416110467
DOUBLE ROOM
2Ad8014218914280
3Ad109192255192109
3Ad+1ch(0-1)109192255192109
3Ad+1ch(2-11.99)109192255192109
2Ad+1ch(0-1)8014218914280
2Ad+1ch(2-11.99)8014218914280
2Ad+2ch(0-1)8014218914280
2Ad+2ch(0-1)(2-11.99)8014218914280
2Ad+2ch(2-11.99)100178236178100
SUITE LOFT LUXURY
2Ad186264340264186
2Ad+1ch(0-5.99)186264340264186
Минимум престој15551
Stayover tax 3 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место
Опис:бар,кафетериа,ресторан,супер маркет,анимација,игралиште за деца,базен,базен за деца,билијард,пинг понг,фитнес и др.
Соби:фен,телефон,сеф,клима,САТ ТВ,фрижидер,балкон.
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД
ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2021
УПЛАТА 10% ВЕДНАШ И 90% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ
Cancellation policy:
More than 3 days prior to arrival = no penalty
From 2 to 1 days prior to arrival= 1st night to be charge (applies to all no-show bookings)

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top