ALEXANDER THE GREAT **** KRIOPIGI 210 SOBI             www.papcorp.com
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН
421.04-05.06 27.09-31.1006.06-03.07 13.09-26.0904.07-16.07 19.08-12.0917.07-18.08
Double Room GV ( Main Building )45607187
Double Room SV ( Main Building )506685104
Superior Double GV (Annex Building Ground Floor)567490110
Трето лице50%50%50%50%
1 дете од 0-12.99 год.ГратисГратисГратисГратис
Superior Room Side Sea View ( Anex Building )6285101122
Трето лице50%50%50%50%
1 дете од 0-12.99 год.ГратисГратисГратисГратис
Suite Sea View78102136159
Трето лице50%50%50%50%
1 дете од 0-12.99 год.ГратисГратисГратисГратис
Junior Suite Garden View80102136159
Трето лице50%50%50%50%
Четврто лице50%50%50%50%
1 дете од 0-12.99 год.ГратисГратисГратисГратис
2 дете од 0-12.99 год.50%50%50%50%
Single Room GV ( Min Building )5072102144
Минимум престој3557
Stayover tax 3 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место
Опис: базен, детски базен, ресторан, таверна, бар на плажа, кафетерија, бар, пул бар, детско игралиште ,мини маркет, продавница за сувенири,ексклузивен бутик,конфер.сала, перална,ТВ салон,
Соби: балкон, клима, мини бар, ТВ на барање,телефон,радио .Фамилијарните соби се една просторија во бунгаловите наспроти главната згрда.
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2021 25% ПОПУСТ ( УПЛАТА 100% ДО 15.02.2021)
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2021 20% ПОПУСТ ( УПЛАТА 100% ДО 15.04.2021)
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2021 15% ПОПУСТ ( УПЛАТА 100% ДО 15.05.2021)
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.05.2021 10% ПОПУСТ ( УПЛАТА 100% ДО 15.06.2021)
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.06.2021 10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 16.09 ДО 31.10.2021
ЗА ПРЕСТОЈ ОД 7 ДО 28 НОЌЕВАЊА 1 БЕСПЛАТНО НОЌЕВАЊE ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ДО 23.05.2021 И ПОСЛЕ 27.09.2021
ПОПУСТИТЕ СЕ КОМБИНИРААТ

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top