AQUA OLIVA 4 * AGIA PARASKEVI ( SIVOTA)                                         www.aquaolivaresort.gr
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
029.04-14.05 23.09-04.1015.05-16.06 16.09-22.0917.06-08.07 08.09-15.0909.07-03.08 26.08-07.0904.08-25.08
Junior Suite47548195110
Трето лице2525333341
1 дете од 2-11.99 г.ГратисГратисГратисГратисГратис
Standard Suite6381113121144
Трето лице2525333341
Четврто лице2525333341
1 дете од 2-11.99 г.ГратисГратисГратисГратисГратис
2 дете од 2-11.99 г.ГратисГратисГратисГратисГратис
3 дете од 2-11.99 г.1212121212
Junior Suite Sea View536087106122
Трето лице2525333341
1 дете од 2-11.99 г.ГратисГратисГратисГратисГратис
Suite Sea View6987118133155
Трето лице2525333341
Четврто лице2525333341
1 дете од 2-11.99 г.ГратисГратисГратисГратисГратис
2 дете од 2-11.99 г.ГратисГратисГратисГратисГратис
3 дете од 2-11.99 г.1212121212
Suite Grand Sea View7295126133171
Трето лице2525333341
Четврто лице2525333341
1 дете од 2-11.99 г.ГратисГратисГратисГратисГратис
2 дете од 2-11.99 г.ГратисГратисГратисГратисГратис
3 дете од 2-11.99 г.1212121212
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН
Junior Suite606693107123
Трето лице3737464654
1 дете од 2-11.99 г.ГратисГратисГратисГратисГратис
Standard Suite7593125134156
Трето лице3737464654
Четврто лице3737464654
1 дете од 2-11.99 г.ГратисГратисГратисГратисГратис
2 дете од 2-11.99 г.ГратисГратисГратисГратисГратис
3 дете од 2-11.99 г.1818181818
Junior Suite Sea View657299118134
Трето лице3737464654
1 дете од 2-11.99 г.ГратисГратисГратисГратисГратис
Suite Sea View8199131145167
Трето лице3737464654
Четврто лице3737464654
1 дете од 2-11.99 г.ГратисГратисГратисГратисГратис
2 дете од 2-11.99 г.ГратисГратисГратисГратисГратис
3 дете од 2-11.99 г.1818181818
Suite Grand Sea View84107138145183
Трето лице3737464654
Четврто лице3737464654
1 дете од 2-11.99 г.ГратисГратисГратисГратисГратис
2 дете од 2-11.99 г.ГратисГратисГратисГратисГратис
3 дете од 2-11.99 г.1818181818
М.престој33355
Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
Опис:12 км. од Сивота, 100 метри од плажа, отворен базен, базен за деца, бар на базен, лоби бар,ресторан , паркинг, бар на плажа
Соби:мини бар, фен,САТ ТВ,сеф,кафемат,балкон,WI-FI
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2021 15% ПОПУСТ (УПЛАТА 30% ДО 05.04.2020 И 70% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ)
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2021 10% ПОПУСТ ( УПЛАТА 30% ДО 05.05.2020 И 70% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ)
Tariff Notes 1. HB is offered in set menu per person. 2. 3rd child in Suite up to 5 pax standard, Suite Sea View Up to 5 pax & Suite Grand Sea View Up to 5 pax is sleeping in camp bed. 3. Baby cot: 5 euro per day paybale on the spot. 4. Cancellation policy: 10-8 days before the arrival 40% 7-4 days before the arrival 60% 3-1 days before the arrival 80% Non-show

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *