BARCELO HYDRA BEACH RESORT 5* ERMIONI (Thermisia) www.barcelo.com
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА СЕ ВКЛУЧЕНО
1030.04-02.0503.05-13.0614.06-04.0705.07-29.0730.07-31.0801.09-12.0913.09-23.0924.09-09.10
Bungalow898911713514511710888
Bungalow Sea View979712514315312611697
Superior Room7878106125134106  
1 дете од 2-11.99ГратисГратисГратисГратисГратисГратисГратисГратис
Superior Room Sea View878711613414411610787
1 дете од 2-11.99ГратисГратисГратисГратисГратисГратисГратисГратис
Deluxe Room87871161341441169787
3-то лице61618194101817561
1 дете од 2-11.99  ГратисГратисГратисГратисГратисГратисГратисГратис
2 дете од 2-11.994444586772585444
Deluxe Room Beach Front114114143160177143134114
3-то лице80801001121241009480
1 дете од 2-11.99ГратисГратисГратисГратисГратисГратисГратисГратис
2 дете од 2-11.995757728089726757
Deluxe Room Sea View969612414215212411596
3-то лице67678799107878167
1 дете од 2-11.99ГратисГратисГратисГратисГратисГратисГратисГратис
2 дете од 2-11.994848627176625848
Family Bungalow979712614415412611797
3-то лице686888101108888268
1 дете од 2-11.99ГратисГратисГратисГратисГратисГратисГратисГратис
2 дете од 2-11.994949637277635949
Family Bungalow SeaView106106135152162135125106
3-то лице747494107114948874
1 дете од 2-11.99ГратисГратисГратисГратисГратисГратисГратисГратис
2 дете од 2-11.995353677681676353
Мин. престој31222211
Stayover tax 4 EUR за соба на ден,се плаќа на лице место
Опис: отворен базен, градина, тенис,спортови на вода, сауна, фитнес, СПА центар,затворен базен, мини клуб,бар,ресторан,паркинг, WI-FI
Соби:САТ ТВ, клима,мини бар,балкон,фен
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2021 10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 30.04 ДО 02.05.2021 ( УПЛАТА 50% ДО 05.03.2021 И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ )
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2021 15% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 03.05 ДО 09.10.2021 ( УПЛАТА 50% ДО 05.05.2021 И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ )
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2021 10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 30.04 ДО 02.05.2021 ( УПЛАТА 50% ДО 05.05.2021 И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ )
Notes : Cancellation policy : -1       days before arrival -1 overnight Early Departure or Now Show -1 overnight Early Booking reservations cancellation policy : 0-7 days before arrival -100% of agreed stay in all periods except high season 0-14 days before arrival 100% of agreed stay in period 30.07-31.08.2021 Early Departure or Non Show -100% of agreed stay  

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top