BLUE CARPET LUXURY SUITES PEFKOHORI    www.bluecarpetsuites.gr
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
0/128.04-13.05 01.10-14.1014.05-03.06 13.09-30.0904.06-18.0619.06-14.07 23.08-12.0915.07-22.08
Suite Triple Standard7690110133156
Трето лицеГратисГратисГратисГратисГратис
1 дете од 2-11.99ГратисГратисГратисГратисГратис
Suite Double Sea View91108131160188
Suite Triple Private Pool95112137167196
Трето лицеГратисГратисГратисГратисГратис
1 дете од 2-11.99ГратисГратисГратисГратисГратис
Suite 2 level up to 4 pax97115140170201
Трето лицеГратисГратисГратисГратисГратис
Четврто лицеГратисГратисГратисГратисГратис
1 дете од 2-11.99ГратисГратисГратисГратисГратис
2 дете од 2-11.99ГратисГратисГратисГратисГратис
Double Suite Side Sea View with Private Pool106125153187219
1 дете од 0-1.99ГратисГратисГратисГратисГратис
Suite Two Level Sea View Up to 4 pax110130159194228
Трето лицеГратисГратисГратисГратисГратис
Четврто лицеГратисГратисГратисГратисГратис
1 дете од 2-11.99ГратисГратисГратисГратисГратис
2 дете од 2-11.99ГратисГратисГратисГратисГратис
Suite Double Sea View Private Pool115134163199235
1 дете од 0-1.99ГратисГратисГратисГратисГратис
Suite Two Level Side Sea View with Outdoor Jacuzzi up to 4 pax122143175214251
Трето лицеГратисГратисГратисГратисГратис
Четврто лицеГратисГратисГратисГратисГратис
1 дете од 2-11.99ГратисГратисГратисГратисГратис
2 дете од 2-11.99ГратисГратисГратисГратисГратис
Suite Blue Carpet Sea View With Private Pool127149183224264
Трето лицеГратисГратисГратисГратисГратис
1 дете од 2-11.99ГратисГратисГратисГратисГратис
Suite Deluxe Sea View With Indoor Jacuzzi Up to 4 pax128151184225251
Трето лицеГратисГратисГратисГратисГратис
1 дете од 2-11.99ГратисГратисГратисГратисГратис
2 дете од 2-11.99ГратисГратисГратисГратисГратис
Мин. престој33555
Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
Опис:на плажа, паркинг, отворен базен, WI-FI,бесплатни чадори и лежалки на плажа, ресторан, бар
Соби : фен, фрижидер, САТ ТВ, клима, кафемат, балкон
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2021 20% ПОПУСТ ( УПЛАТА 20% ДО 05.02.2021 И 80% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ )
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2021 15% ПОПУСТ ( УПЛАТА 30% ДО 05.04.2021 И 70% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ )
1.Cancellation policy:
15-8 days before the arrival 50%
7-1 days before the arrival 80%
Non-show 100%

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top