ELANI BAY RESORT 4* ELANI (SIVIRI)                  www.elani-resort.gr
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
5/001.05-31.05 21.09-30.0901.06-30.06 11.09-20.0901.07-11.07 25.08-10.0912.07-24.08
Double Room Promo27324154
1 Bedroom Suite Promo41496373
Трето лице70%70%70%70%
Четврто лице70%70%70%70%
1 дете од 2-11.99 год.ГратисГратисГратисГратис
2 дете од 2-11.99 год.50%50%50%50%
Junior Suite Sea View44557383
1 дете од 2-11.99 год.ГратисГратисГратисГратис
2 Bedrooms Suite Standard53627992
Трето лице70%70%70%70%
Четврто лице70%70%70%70%
1 дете од 2-11.99 год.ГратисГратисГратисГратис
2 дете од 2-11.99 год.50%50%50%50%
1 Bedroom Standard47577485
Трето лице70%70%70%70%
Четврто лице70%70%70%70%
1 дете од 2-11.99 год.ГратисГратисГратисГратис
2 дете од 2-11.99 год.50%50%50%50%
Apartment Deluxe up to 4 pax57658596
Трето лице70%70%70%70%
Четврто лице70%70%70%70%
1 дете од 2-11.99 год.ГратисГратисГратисГратис
2 дете од 2-11.99 год.50%50%50%50%
Double Standard31374863
1 дете од 0-1.99 год.ГратисГратисГратисГратис
Double Standard for single use39497088
Мин. Престој2335
Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
Опис: детско игралиште,тенис,кошарка,пинг понг,пикадо,билијард,сауна,мини маркет,WI-FI,отворен базен,базен за деца,ресторан,бар,бар на базен ,бесплатни чадори и лежалки на плажа, паркинг и др.
Соби: фрижидер,клима,ТВ, телефон, WI-FI , сеф
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2021 15% ПОПУСТ ( УПЛАТА 30% ДО 05.04.2021 И 70% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ)
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2021 10% ПОПУСТ ( УПЛАТА 30% ДО 05.04.2021 И 70% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ)
Cancelation policy: 3- 1 days before arrival 100% Non show or early departure 100%

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top