HINITSA BAY 4* PORTO HELI PELOPONNESE       www.akshotels.com
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН
10/503.05-27.05 12.09-09.1028.05-01.07 29.08-11.0902.07-22.07 22.08-28.0823.07-21.08
Double Room Mountain View51587084
Трето лице25293542
1 дете од 0-11.99 г.ГратисГратисГратисГратис
Double Room Sea View59677996
Трето лице29343948
1 дете од 0-11.99 г.ГратисГратисГратисГратис
Family Room Bunk Bed Mountain View51587084
1 дете од 2-11.99 г.ГратисГратисГратисГратис
2 дете од 2-11.99 г.25293542
Family Room Bunk Bed Sea View59677996
1 дете од 2-11.99 г.ГратисГратисГратисГратис
2 дете од 2-11.99 г.29343948
     
Минимум престој3355
Stayover tax 3 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место
Опис: паркинг,отворен базен,WI-FI,конференциска сала,продавница,фитнес,бесплатни чадори и лежалки на плажа,детско игралиште,базен за деца , мини клуб
Соби: клима,ТВ,FI-WI,фрижидер,телефон,фен,балкон
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2021 10% ПОПУСТ
УПЛАТА 50% ДО 05.04.2021 И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ
Cancellation policy: 8-14 days before arrival 30% of agreed stay 1-7 days before arrival 50% of agreed stay Early Departure or Non Show 100% of agreed stay

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top