KALOGRIA BEACH 4* Kalogria Metochiou Peloponnese
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –СЕ ВКЛУЧЕНО
503.06.21-10.06.2111.06.21-30.06.2101.07.21-15.07.2116.07.21-31.07.2101.08.21-22.08.2123.08.21-10.09.2111.09.21-25.09.21   
DOUBLE ROOM FOR SINGLE USE
1Ad120131141158165141132   
1Ad+1ch(0-1)120131141158165141132   
1Ad+1ch(2-11.99)120131141158165141132   
DOUBLE ROOM
2Ad120131142158170142132   
3Ad161176192212230192179   
2Ad+1ch(0-1.99)120131142158170142132   
2Ad+1ch(2-11.99)120131142158170142132   
DOUBLE ROOM BUNK BED
2Ad+2ch(0-1)120131142158170142132   
2Ad+2ch(0-1)(2-11.99)120131142158170142132   
2Ad+2ch(2-11.99)149163178196213178165   
Мин. престој3333333   
Stayover tax 3 EUR за соба на ден , се плаќа во агенција
Опис: отворен базен, WI –FI, мини маркет, фитнес, бесплатни чадори и лежалки на плажа, детско игралиште, базен за деца, мини клуб, бар, ресторан, кошарка, пинг понг, анимација
Соби: клима, САТ ТВ, телефон, фрижидер,фен,балкон
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД
ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2021
УПЛАТА 10% ВЕДНАШ И 90% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ
2021
Cancellation policy:
More than 3 days prior to arrival = no penalty
From 2 to 1 days prior to arrival= 1st night to be charge (applies to all
no-show bookings)

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top