KOVIOU HOLIDAY VILLAGE 3* NIKITI              www.koviouholidayvillage.com
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН
1025.05-19.0620.06-19.0720.07-22.0823.08-11.0912.09-27.09
Apartment /Studio annex nuilding2643544326
Трето лице1830383018
1 дете 0-11.99ГратисГратисГратисГратисГратис
2 дете 0-5.99ГратисГратисГратисГратисГратис
2 дете 6-11.991322272213
Double Room3151625131
Трето лице2236443622
1 дете 0-11.99ГратисГратисГратисГратисГратис
2 дете 0-5.99ГратисГратисГратисГратисГратис
2 дете 6-11.991626312616
Eco Apartment Annex building2441514124
Трето лице1729362917
1 дете 0-11.99ГратисГратисГратисГратисГратис
2 дете 0-5.99ГратисГратисГратисГратисГратис
2 дете 6-11.991221262112
Family Apartment4055685540
Трето лице2839473928
Четврто лице2839473928
1 дете 0-11.99ГратисГратисГратисГратисГратис
2 дете 0-11.99ГратисГратисГратисГратисГратис
Maisonette3753665337
Трето лице2637463726
Четврто лице2637463726
1 дете 0-11.99ГратисГратисГратисГратисГратис
2 дете 0-11.99ГратисГратисГратисГратисГратис
Мин. престој35553
Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 28.02.2021 20% ПОПУСТ
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.03.2021 15% ПОПУСТ
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.04.2021 10% ПОПУСТ
Cancellation policy : 15-28 days before arrival 50% of agreed stay 7-14 days before arrival 75% of agreed stay 1-6 days before arrival 100% of agreed stay Early Departure or Non Show 100% of agreed stay

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top