OLYMPION SUNSET 5*    FURKA            www.olympion-sunset.com
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА
413.05-31.05 30.09-15.1001.06-15.06 16.09-29.0916.06-13.07 27.08-15.0914.07-26.08
Double Superior Garden View or Pool View107157203234
Трето лице28395661
1 дете од 2-11.99 год.ГратисГратисГратисГратис
Double De Luxe SSV129173214244
Трето лице28395661
1 дете од 2-11.99 год.ГратисГратисГратисГратис
Deluxe Junior Suite Garden View od Pool View ( рен. 2020)135186259304
Трето лице28395661
Четвро лице28395661
1 дете од 2-11.99 год.ГратисГратисГратисГратис
2дете од 2-11.99 год.Гратис233440
3дете од 2-11.99 год.Гратис233440
Executive Doubke Room Garden View152214254295
Трето лице28395661
1 дете од 2-11.99 год.ГратисГратисГратисГратис
Доплата за beach front room23344556
Stayover tax 4 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
Описресторан ,пиано бар, таверна ,кафетерија, снек бар, базен, пул бар, сеф на пецепција, детски базен, фитнес сала,одбојка,хидромасажа, сауна, амам, џакузи ,ароматерапија, спортови на вода
Соби:САТ ТВ,телефон,радио,мини бар,сеф,клима,балкон, во некои од собите и чајна кујна
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2021 10% ПОПУСТ ( УПЛАТА 100% ДО 15.04.2021 )
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2021 7% ПОПУСТ ( УПЛАТА 100% ДО 15.05.2021 )
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.05.2021 5% ПОПУСТ ( УПЛАТА 100% ДО 15.06.2021 )

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top