TORONI BLUE SEA 4* TORONI www.toronibluesea.com
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН
5 EBD05.04-19.05 26.09-31.1020.05-12.0613.06-27.06 11.09-25.0928.06-10.07 26.08-10.0911.07-25.08
DOUBLE ECONOMY GROUND FLOOR
2Ad4356100112141
3Ad5974135152191
3Ad+1ch(0-5.99)5974135152191
3Ad+1ch(6-11.99)6989160180225
2Ad+1ch(0-5.99)4356100112141
2Ad+1ch(6-11.99)5469125141176
2Ad+2ch(0-5.99)4356100112141
2Ad+2ch(0-5.99) (6-11.99)5469125141176
2Ad+2ch(6-11.99)6483150169212
DOUBLE SUPERIOR FOR SINGLE USE
1Ad36447988109
1Ad+1ch(0-5.99)36447988109
DOUBLE ECONOMY FOR SINGLE USE
1Ad32427584107
1Ad+1ch(0-5.99)32427584107
DOUBLE SUPERIOR
2Ad4860104117145
3Ad6480141158195
3Ad+1ch(0-5.99)6480141158195
3Ad+1ch(6-11.99)7595167186232
2Ad+1ch(0-5.99)4860104117145
2Ad+1ch(6-11.99)5974131145181
2Ad+2ch(0-5.99)4860104117145
2Ad+2ch(0-5.99) (6-11.99)5974131145181
2Ad+2ch(6-11.99)7189157174218
Мин. престој22333
Stayover tax 3 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место
Опис: а ла карт ресторан , интернет,паркинг,ресторан,супер маркет ,амам,џакузи,масажа,сауна,отворен базен,WI-FI
Соби:клима,фрижидер,САТ ТВ
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД
ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2021 EBD
УПЛАТА 10 ВЕДНАШ И 90% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ
14-4 days before arrival 30% charge
3 days before arrival 50% charge
Non-show or Earlt Departure 100% charge

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top