RENAISSANCE HANIOTI RESORT ****HANIOTI                 www.renaissance-hanioti.gr
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
5 /1020.05.21-15.06.2116.06.21-19.07.2120.07.21-25.08.2126.08.21-15.09.2116.09.21-30.09.21
JUNIOR SUITE
2Ad81991379981
2Ad+1ch(0-1)81991379981
2Ad+1ch(2-6.99)81991379981
SUITE FAMILY
2Ad81991379981
2Ad+1ch(0-1)81991379981
2Ad+1ch(2-6.99)81991379981
SUITE FAMILY 3 ADL
3Ad121148204148121
Мин. Престој33533
Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
Опис: рецепција,ресторан,пул бар, снек бар, базен, детски базен
Соби: клима, чајна кујна, фрижидер,телефон,сеф,САТ ТВ, фен
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД
ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2021 SPO 4030
УПЛАТА 10% ВЕДНАШ И 90% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ
2021
Before the release period – no cancellation fees.
After the release = 2 nights will be charged.
Non– Show or early departure
= 3 nights will be charged.
Release: 3 days – 20/05-19/07 & 26/08-30/09, 5 days – 20/07-25/08.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *