Dionysos Hotel 3*

Dionysos Hotel 3* Се наоѓа  во центарот на Ханиоти на само 100м од плажата. Од Пефкохори е оддалечен 3,5км, додека од Калитеа претежно позната по својот космополитски ноќен живот е на 16км. Солун е на 90км. Содржини на хотелот: базен, детски базен, интернет  на јавни површини,  WiFi е достапен во сите хотелски соби, како и на сите јавни места како рецепција, бар покрај базен, ресторан, сала за појадок. Собите се со политика за непушачи, но дозволено е пушење на балкон или на отворено. Секоја соба има балкон, фен, фрижидер, клима уред,, сателитска ТВ, телефон. Базен со кристално чиста вода, Чадори за сонце, шезлонги, базен со плиток крај со ограда за детски базен наоколу. Погодности за лица со попречена мобилност.

JET SET TRAVEL

Veljanov Dejan

General Manager

tel: +389 2 61 21 781 
adr: Vasil Glavinov nbr,16 1/6
1000 Skopje, North Macedonia
 

Scroll to Top