Elani Bay Resort 4*

Hotel Elani Bay Resort 4*. Хотелот е сместен во заливот Елани покриен со борови. Оддалечен е на само 4 км од местото Сивири и нуди многу супермаркети, пекари како и ресторани и барови. Атрактивниот Сани ресорт е на само 20км. А Солун е на 80км. Овој хотел со 4* на самата плажа има 2 базени, ресторан со поглед на море и бар на плажа. Сите соби се климатизирани, собите се со поглед на море, борова шуама или градина. Секоја соба има сателитска ТВ, сеф и мини фрижидер, WiFi. Има терени за тенис и кошарка на 300м од хотелот.

JET SET TRAVEL

Veljanov Dejan

General Manager

tel: +389 2 61 21 781 
adr: Vasil Glavinov nbr,16 1/6
1000 Skopje, North Macedonia
 

Scroll to Top