Grandotel Hanioti 4*

Grandotel Hanioti 4* Хотелот Грандотел Ханиоти е лоциран на самата плажа веднаш до самиот парк во Ханиоти. Сместувањето е во зграда од две крила, располага со ресторан, бар и базен со помали димензии. Лежалки и чадори се достапни во близина и на слатководниот базен и на плажата со доплата. Во непосредна близина на хотелот е центарот на Ханиоти со многу ресторани, таверни и продавници. Сите сместувачки единици се климатизирани и се со балкони, сателитска ТВ, интернет, сеф,  мал фрижидер. Помошен кревет на раклопување, софа на расклопување или кревети на спрат, бебешко креветче со доплата.Има отворен базен, соби за непушачи, приватен паркинг, лифт, детско игралиште, бесплатен  WiFi приватна плажа.

JET SET TRAVEL

Veljanov Dejan

General Manager

tel: +389 2 61 21 781 
adr: Vasil Glavinov nbr,16 1/6
1000 Skopje, North Macedonia
 

Scroll to Top