Hotel Blue Carpet Luxury Suites

Hotel Blue Carpet Luxury Suites, e лоциран во Пефкохори,нуди непречен поглед на морето и има надворешен базен опкружен со добро уредена градина. Гостите може да уживаат во медитеранските и меѓународните вкусови во ресторанот, има богат појадок секојдневно. Бесплатен WiFi пристап. Елегантно декорирани апартмани на хотелот вклучуваат клима уред, ТВ со рамен екран, сеф, и Неспресо кафемат. Секоја сместувачка единица има приватна бања со туш и луксузни удобности. Во некои апартмани има балкони со поглед на планина или море, додека некои вклучуваат и приватни базени. Космополитската плажа Сани е на 27км од хотелот, и на 4км од Ханиоти. Солун е на 90км.

JET SET TRAVEL

Veljanov Dejan

General Manager

tel: +389 2 61 21 781 
adr: Vasil Glavinov nbr,16 1/6
1000 Skopje, North Macedonia