Hotel Dolphin Beach 3*

Hotel Dolphin Beach 3* Лоциран е на плажа на 1км од Посиди и 90 км од Солун. Капацитетот е 56 студиа и 11 апартмани. Услугата е на база полупансион (појадок и вечера). Хотелска содржини: рецепција, базен, ресторан, бар, сервис за перење, менувачница, доктор. Собите се опрмени со балкон, бања, клима, сателитска ТВ, радио,телефон.

JET SET TRAVEL

Veljanov Dejan

General Manager

tel: +389 2 61 21 781 
adr: Vasil Glavinov nbr,16 1/6
1000 Skopje, North Macedonia
 

Scroll to Top