Hotel Hanioti Melathron 4*

Хотел Hanioti Melathron 4* Хотелот се наѓа во непосредна близина на центарот на Ханиоти, на 80м од плажата со ситен песок. На располагање на гостите се:рецепција, лоби, ресторан, снек бар, бар на базен, детски базен, лежалки и чадори за сонце на базен, Wi-Fi интернет на јавните делови на хотелот, TV сала, сеф на рецепција, Хотелот има приватен паркинг со ограничен број на места со доплата. Комплексот располага со 50 сместувачки единици. Сите соби имаат купатило, фен, мини фрижидер, SAT TV, клима , детско креветче(на брање) и тераса.

JET SET TRAVEL

Veljanov Dejan

General Manager

tel: +389 2 61 21 781 
adr: Vasil Glavinov nbr,16 1/6
1000 Skopje, North Macedonia