Hotel Port Marina 3*

Hotel Port Marina 3*Се наоѓа на 3км после познатиот туристички центар Пефкохори и 6км пред градчето Паљури. Сместување:хотелот располага со 74 студија, 4 двокреветни соби и 12 фамилијарни соби. Сите соби имаат поглед на градината, морето, или базенот и се опремени со: фрижидер, клима, телевизор, телефон и шпорет. Содржина: рецепција, ресторан, бар покрај базенот,паркинг. Услуга: полупансион +.Плажа: 350 м од песочна плажа Спорт и забава: базен, фитнес сала, кошаркарско игралиште.

JET SET TRAVEL

Veljanov Dejan

General Manager

tel: +389 2 61 21 781 
adr: Vasil Glavinov nbr,16 1/6
1000 Skopje, North Macedonia