Hotel Possidi Paradise 4*

Hotel Xenios Possidi Paradise 4* Лоциран на 10м од плажата во Посиди и на стотина километри од Солун. Има капацитет од 72 соби со услуга на полупансион плус. Хоѕелски содржини: базен, ресторан, таверна, бар, тениски терен, сауна, масажа, диско клуб… Опременост на собите: бања, клима, телефон, радио, фрижидер, балкон. Можете да уживате медитеранските и грчки специјалитети со прекрасен поглед на морето и грчкиот полуостров Касандра.

JET SET TRAVEL

Veljanov Dejan

General Manager

tel: +389 2 61 21 781 
adr: Vasil Glavinov nbr,16 1/6
1000 Skopje, North Macedonia
 

Scroll to Top