Hotel Potidea Palace 4*

Hotel Potidea Palace 4* Хотелот е лоциран на приватна плажа на само 2км од Неа Потидеа и на 5км од Неа Мудања а Солун е на 67км. Сите соби се климатизирани, WiFi, бањарки и папучи, апарат за кафе/чај, ТВ со рамен екран и сателитски програми, мини бар, некои соби имаат посебна спална и софа за седење. Хотелот располага со ресторан, неколку таверни,продавници и супермаркет има на 2км. од хотелот. Хотелот има бар, 2 базени (отворен и затворен), сауна, парна бања кои се вклучени во бањата и велнес центар, тениско игралиште , фитнес центар, уредена градина и детско игралиште за забава на помладите гости.

JET SET TRAVEL

Veljanov Dejan

General Manager

tel: +389 2 61 21 781 
adr: Vasil Glavinov nbr,16 1/6
1000 Skopje, North Macedonia
 

Scroll to Top