Hotel Sea Level 4*

Hotel Sea Level 4* , Хотелот се наоѓа во Полихроно-Касандра, првиот полуостров на Халкидики познат по одличната  природна средина со многу зеленило и неговите прекрасни плажи. Помеѓу морето и целото шеталиште се наоѓа уникатно крајбрежје долго 7км на кое секоја година му се доделува сино знаме. Лоциран е на неколку чекори од плаѓата Полихроно, хотелот на ниво на морето-само за возрасни 16+ има сместување со ресторан, бесплатен приватен паркинг, сезонски надворешен базен и фитнес центар. Има бар, саеднички салон, како и тераса. Рецепција, услуга во ссаоба и бесплатен WiFi во целиот објект. Собите се опремени со клима уред, ТВ со рамен екран со сателитски канали, туш, фен.Хотелските соби опремни се со гардероба и приватна бања.Апарат за кафе/чај во собите. Базен,Лежалки и чадори.

JET SET TRAVEL

Veljanov Dejan

General Manager

tel: +389 2 61 21 781 
adr: Vasil Glavinov nbr,16 1/6
1000 Skopje, North Macedonia
 

Scroll to Top