Pomegranate Wellness Spa Hotel 5*

Hotel Pomegranate Wellness Spa Нotel 5* Хотелот се смета за еден од најдобрите хотели на Халкидики и еден од најневеројатните нови спа центри. Отворен е 2013 година. Овој луксузен хотел со 5*  има 130  луксузни и пространи соби и апартрмани покрај море и градина распоредени во три згради поврзани со прекрасна уредени градини. Хотелот е на само 30минути од меѓународниот аеродром во Солун. Комплексот се наоѓа на 6км од Неос Мармарас и 100км од Солун. Секоја соба има бања, балкон или веранда, клима уред, сателитска ТВл, минибар. Има 2 ресторани, таверна, барови, снек барови, барови покрај базените.

JET SET TRAVEL

Veljanov Dejan

General Manager

tel: +389 2 61 21 781 
adr: Vasil Glavinov nbr,16 1/6
1000 Skopje, North Macedonia
 

Scroll to Top