Sousouras Beach Hotel 3*

Sousouras Beach Hotel  3+ * се наоѓа во Ханиоти, сместен на самиот морски брег и на само неколку чекори од централниот плоштад на Ханиоти.Од хотелските содржини во понуда се: надворешниот базен, паркинг за возила на гостите, бежичен интернет, лежалки и чадори на плажа се со доплата, околу базенот бесплатни, игралиште и базен за деца, бебешко креветче за деца до 2 год. е задолжително и со доплата на лице место, 2 ресторани, 2 бара.Во понудата се вкупно 80 соби: Doubles (~23 m2), Family Bungalows (~30 m2), Family Rooms 4 pax  (~30 m2), опремени со: индивидуална клима (со доплата на лице место), сателитска ТВ, мини фрижидер, туш, фен, телефон, бежичен интернет, балкон.         

JET SET TRAVEL

Veljanov Dejan

General Manager

tel: +389 2 61 21 781 
adr: Vasil Glavinov nbr,16 1/6
1000 Skopje, North Macedonia
 

Scroll to Top