Tresor Sousouras Hotel 4* Former Hanioti

Хотелот Tresor Sousouras 4* (поранешен Hanioti Palace hotel),е на 100 км од Солун и се наоѓа во мирен амбиент. Идеално е позициониран во близина на градскиот плоштад и шеталиштето кое води до плажата, оддалечен само 100м.Хотелот има голем надворешен базн долг 25м, детски базен, бар покрај базенот, рецепција (со сефови со доплата), бесплатен wi-fi во јавните делови на хотелот, сауна, паркинг. Лежалки и чадори за сонце за гостите на хотелот. Хотелот располага со 92 сместувачкии единици. Сите соби имаат клима, SAT TV, мини бар, директна телефонска линија, купатило и фен за коса. Детско креветче е можно со доплата.Стандардна соба на приземје со површина од 22м2, за сместување на 2-3 особи, имаат француски кревет или 2 стандардни кревети и помошен кревет, можр да имаат поглед на градина или базен. Стандардни соби на спрат со површина 22м2, наменета за сместување на 2-3 особи, имаат француски или два стандардни кревети и помошен кревет. Може да имаат поглед на градина или базен.

JET SET TRAVEL

Veljanov Dejan

General Manager

tel: +389 2 61 21 781 
adr: Vasil Glavinov nbr,16 1/6
1000 Skopje, North Macedonia
 

Scroll to Top