Lucky Bansko Apart Hotel 5* Deluxe

Хотелот е изграден во традиционале архитектонски стил, голем избор на големи и пространи соби, модерни содржини, барови, ресторан, интернет,лук-сузен СПА центар (теретана, базен со систем за хидромасажа, сауна, џакузи), детски мини клуб. Одличен избор за фамилијарен одмор.

Локација: Хотелот се наоѓа на 450 м од центарот на Банско и на 1.5 км од гондолата. Бесплатен превоз до гондолата и назад.

Услугa: Ноќевање со појадок, Полупансион

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *